קבוצת גטר

גטר גרופ
גטר גרופ

קבוצת גטר (Getter Group) נוסדה בשנת 1955 ומתמחה בייצוג בלעדי של ספקים בינלאומיים מובילים ופועלת בארץ ובחו”ל. הקבוצה מורכבת מחברות המתמחות בשיווק, הפצה, שירות ותמיכה במוצרים ובפתרונות מתחומי הדפוס, ציוד רפואי, אלקטרוניקה, תקשורת, תשתיות, מחשוב, צעצועים, צילום וציוד לשינוע, העברת כוחות ובקרת הינע.

הקבוצה דורגה בין 100 החברות המצליחות בישראל בדרוג של דן אנד ברסטרייט, גלובס ו-BDI

לאתר החברה לחץ כאן

גטר ביומד
גטר ביומד

גטר ביומד (Getter Biomed) מקבוצת גטר,  מתמחה ביבוא, שיווק והפצת פתרונות למגזרי הרפואה, המדע והתעשייה במספר תחומים עיקריים:

 • מכשור וציוד רפואי
 • מכשור וציוד מתכלה למעבדות מחקר
 • מכשור לבקרת איכות בתעשייה

לאתר החברה לחץ כאן

 

גטר טק
גטר טק

גטר טק (Getter Tech)  הינה ספקית תשתיות מובילה לתחום התקשורת, מערכות המידע
ואלקטרוניקה ביתית ופועלת במספר תחומים עיקריים:

 • הדפסה: פתרונות הדפסה, צילום, סריקה, ניהול מסמכים 
 • מחשוב: חומרה, תוכנה וציוד היקפי, שירותי מחשוב ואינטגרציה
 • תקשורת, נתונים וטלפוניה: רשתות אלחוטית וקווית, תקשורת נתונים וקול.
 • אלקטרוניקה ביתית/בידורית: טלוזיות, ומקרנים, פתרונות לכיתות חכמות, מסכי מגע גדולים ואינטראקטיביים

לאתר החברה לחץ כאן

גטר טק דיגיטל
גטר טק דיגיטל

גטר טק דיגיטל (Getter Tech Digital) מתמחה ביבוא, שיווק והפצת מוצרים ופתרונות הדפסה דיגיטליים.

החטיבה פועלת במספר תחומים עיקריים:

 • מערכות הדפסה אישיות ומכונות הדפסה/מכונות צילום משולבות לבתי עסק (דפוס דיגיטלי, מכונות צילום וכיוב’)
 • מדפסות בפורמט רחב, לרבות מערכות הנדסיות, ציוד גימור, סורקי צבע ופלוטרים
 • מכונות דפוס תעשייתיות
 • יישומים ותוכנות למערכות השונות
 • חומרים מתכלים

לאתר החברה לחץ כאן

גטר ג'יג'י ירום
גטר ג'יג'י ירום

 ג’יג’י ירום (Getter GG Yarom) מציעה מכלול של פתרונות איכותיים, בתחום השינוע והעברת כוחות, פיקוד ובקרה. הפתרונות של ג’יג’י נסמכים על 60 שנות ניסיון בעבודה עם התעשיות השונות, ביניהן התעשייה הביטחונית ותעשיות הכימיה, המתכת, החשמל, מחצבים ותשתיות, מזון, מיזוג אוויר, פלסטיק, חקלאות, היי-טק ואלקטרוניקה. כבר 60 שנה שעל דגלה של חברת ג’יג’י חרוטים ערכים מובילים של מקצועיות, מומחיות, ביטחון ועוצמה, דייקנות ודיוק, ויחס אישי.

לאתר החברה לחץ כאן

גטר גרפיקס (לשעבר גרפיקס דגש)
גטר גרפיקס (לשעבר גרפיקס דגש)

חברת גרפיקס (לשעבר גרפיקס דגש) (Getter Graphics) משתייכת לחטיבת הדפוס בקבוצה, ומתמחה ביבוא, שיווק והפצת מוצרים ופתרונות הדפסה עבור תעשיות הדפוס השונות. חטיבת גרפיקס דגש מלווה את תחום הדפוס בישראל עוד טרם קום המדינה וממשיכה את פעילות חברת פלווקו שנוסדה ב-1938.

חברת גרפיקס דגש צועדת לתוך העידן הדיגיטלי ופועלת במספר תחומים עיקריים:

 • דפוס מסחרי
 • עיתונות
 • אריזה ותוויות
 • שילוט ופורמט רחב (Large Format Printing)
 • ניהול צבע
 • דיוור ישיר
 • פורמט רחב הנדסי
 • חומרי גלם לתעשיות השילוט והדפוס

לאתר החברה לחץ כאן

גטר קום
גטר קום

גטר קום (Getter Com), חטיבת התקשורת מקבוצת גטר, מציעה פתרונות תקשורת מקצה לקצה. 
החטיבה פועלת במספר תחומים עיקריים ומייצגת חברות בינלאומיות  
כגון: RUCKUS ,CAMBIUM ,SIKLU ,GRANDSTREAM ,SNOM , WatchGuard ועוד”.

 • תקשורת IP
 • טלפוניית IP
 • מצלמות אבטחה IP
 • תשתיות תקשורת

לעמוד החטיבה לחץ כאן

גטר קונסיומר
גטר קונסיומר

גטר קונסיומר (Getter Consumer) מקבוצת גטר  מתמחה בייבוא והפצה של צעצועים וציוד ממותג לבתי הספר.

החברה פועלת במישור זה במספר תחומים עיקריים:

צעצועים ממותגים – החברה מייבאת ומפיצה בארץ צעצועים ממותגים של דיסני (מוצרי הנסיכות והפיות), צבי הנינג’ה, מלחמת הכוכבים, צעצועי התפתחות לתינוקות תוצרת PlayGro, מוצרי “מאשה ודב”, מוצרי “הלו קיטי” ומותגים נוספים.
מוצרי בחזרה לבית הספר – החברה מייבאת ומפיצה בארץ תיקים לבית הספר ומוצרי נייר של חברת הגלישה האוסטרלית אוניל (Oneill). כמו כן מביאה החברה מוצרים של חברת ריפליי (Replay), דיסני, סמיילי, פיות הפרחים ועוד.
מתנות ומוצרי פופ – החברה משווקת צעצועים קטנים ומתנות כגון תיקי אוכל לגן, קופות חסכון, תכשיטים ומטריות תוצרת דיסני, בובות, שעונים, צעצועים לימי הולדת ועוד.

לאתר החברה לחץ כאן

גט קר
גט קר

חברת גט קר ,Get Care, (לשעבר אודיוקר) מקבוצת גטר , מקדמת את השימוש בטכנולוגיות נגישות לאנשים עם לקות שמיעה.

גט-קר (get care) זיהתה את הצורך בהעלאת מודעות לצורכיהם של אנשים עם לקות שמיעה ובמתן ידע על האפשרויות הטכנולוגיות הקיימות כיום לשיפור השמיעה, אשר יכולות לתרום תרומה של ממש לשיפור איכות חייהם.

ירידה בשמיעה הינה אחת משלוש בעיות הבריאות השכיחות ביותר אצל אנשי מבוגרים, והיא בעלת השפעות חשובות על מצב הפיזי והנפשי. זאת בעיקר בשל ההשפעה המכרעת שלה על התקשורת, וכתוצאה מכך על התפקוד היומיומי ואיכות החיים. במסגרת פעולתה גט-קר (get care) מעסיקה קילנאי תקשורת לבחינה מקצועית של כל המוצרים ולהדרכות במרכזי יום, דיור מוגן ומסגרות שונות.

גט-קר הינה ספק לארגוני הבריאות הגדולים והמובילים בישראל, למשרד הביטחון ולמרבית מכוני השמיעה, ואנו ידועים ברמת השירות הגבוהה, איכות המוצרים והמחיר התחרותי שאנו מציעים ללקוחותינו.

ביחד עם שותפינו העסקיים, יצרנים מובילים בתחום האודיולוגיה מרחבי העולם, אנחנו מחויבים לספק את הפתרונות והמוצרים המובילים והמתקדמים ביותר במחירים הוגנים.

מקור ההשראה והמוטיבציה שלנו היא ההשפעה החיובית של הטכנולוגיות שלנו על היכולות של הלקוחות לשמוע וליהנות מעושר שמיעתי מלא.

לאתר החברה לחץ כאן

GTC
GTC

Getter Tech Cloud הינה יחידת המחץ של קבוצת גטר לכל תחום התוכנה. היחידה משלבת אפיון והתקנה של פתרונות ענן, בשילוב יכולות רישוי לקבלת מעטפת מלאה ללקוחות.

היחידה, העוסקת בניהול בפרויקטים בתחום הענן של מיקרוסופט, כוללת מומחים, עם עשרות שנות ניסיון ביישום והטמעת פתרונות מחשוב, המספקים Professional Services ברמה הגבוהה ביותר.

לאתר היחידה לחץ כאן

מדיגל
מדיגל

חברת מדיגל בע”מ (Medigal) הוקמה ב-1997, במטרה לספק לבתי חולים, מעבדות, בתי מרקחת וקופות חולים ציוד רפואי איכותי וחדשני. חברת מדיגל הינה חלק מקבוצת גטר , מהקבוצות המובילות במשק הישראלי בדרוגים של דן אנד ברדסטרייט, גלובס ו- BDI.

מדיגל מציעה מעטפת של פתרונות למגזר הרפואי בתחומים הבאים: בנקאות דם, עירוי, המטולוגיה, טיפול נמרץ, הזנת פגים ויילודים, מקפיאים ומקררים רפואיים, דיאגנוסטיקה קלינית, ביוטרפיה, מכשירים ומתכלים לבתי חולים ומעבדות ועוד.

​לאתר החברה לחץ כאן.

סאן אלקטרוניקס
סאן אלקטרוניקס

חברת סאן אלקטרוניקס מקבוצת גטר (Sun Electronics) החלה את פעילותה העסקית בשנת 1988 והינה היבואן המוביל בישראל בתחום סורקי  המסמכים.

החברה מתמחה בפתרונות סריקה כוללים לארגונים גדולים, בינוניים וקטנים.

הקשר האיכותי והרציף עם יצרני הסורקים  מאפשר לסאן  אלקטרוניקס לתת ללקוחות החברה מגוון פתרונות והתאמות ע”פ צרכי הפרויקט ומענה מהיר לצרכים הן ברמת החומרה והן ברמת התוכנה.

לאתר החברה לחץ כאן

גטר גרופ סייפטי (לשעבר חברת רתוך)
גטר גרופ סייפטי (לשעבר חברת רתוך)

גטר גרופ סייפטי (Getter Group Safety – לשעבר חברת רתוך – טכנולוגיות בטיחות בע”מ) מתמחה ביבוא, אספקת ותחזוקת ציוד מגן אישי להגנה אישית, מיגון אנשי חרום חילוץ וכיבוי אש, וכמו כן עובדי תעשייה ואחרים הזקוקים למיגון אישי. בנוסף, עיסוקם כוללים מערכות גילוי זיהוי והתראה של גזים מסוכנים לאדם ולסביבה וזאת גם התמחותם. 

לאתר החברה לחץ כאן

ביוטסט
ביוטסט

ביוטסט (Biotest) קיימת משנת 1997 והינה מפיצה מובילה של מוצרי מחקר ביולוגיים ומוצרי אבחון קליניים.

לאתר החברה לחץ כאן

 

הידרוניקס הנדסה בע
הידרוניקס הנדסה בע"מ

חברת הידרוניקס הנדסה בע”מ ( Hydronics Engineering LTD) מייבאת ומשווקת משאבות מים, משאבות ביוב, משאבות כיבוי אש, משאבות וואקום ומשאבות לתהליכים תעשייתיים.
החברה הינה הנציגה הבלעדית בארץ של יצרניות מובילות בתחום המשאבות, ביניהן חברת Lowara מקבוצת Xylem, חברת Patterson וחברת Finder.

לאתר החברה לחץ כאן