איך לבחור מדפסת לייזר למשרד

09/08/2017

ההחלטה לקנות מדפסת לייזר משולבת למשרד היא החלטה שהרבה בעלי עסקים מגיעים אליה במוקדם או במאוחר. חשוב להבין שאומנם בעידן המודרני שבו אנחנו חיים הרבה פעולות אנחנו מבצעים בצורה מקוונת אך בסופו של דבר יש גם מסמכים שנהיה חייבים להדפיס. לכן זה לא באמת משנה איך חייתם עד עכשיו ואיך הייתם מדפיסים את החומרים השונים כי בכל מקרה לקנות מדפסת לייזר זו יכולה להיות בחירה נכונה שתשדרג את השהות שלכם במשרד ואת עבודתכם.

מדפסת משרדית מומלצת מדפסת משרדית מומלצת[/caption]

מדוע אתם חייבים מדפסת לייזר?

איך לבחור מדפסת לייזר

זה לא סוג שכאשר מדברים על מדפסות מסוגים שונים אפשר לבחור במדפסת פשוטה אך ניתן גם ליהנות ממדפסת לייזר משולבת. הרעיון הוא פשוט: אם אנחנו יכולים לקנות מכשיר אחד שיענה לנו על כל הצרכים ושיהיו בו כל הפונקציות הרלוונטיות, אז למה שלא נעשה זאת? אם בעבר בכל משרד יכולנו לראות מדפסת, מכונת צילום ופקס, הרי שהיום הכול נמצא תחת קורת גג אחת ומאפשר לנו לחסוך לא רק מקום אלא גם הרבה כסף. לכן שווה גם לכם לחשוב על האפשרות הזאת שכן זה לא במקרה שמדפסות לייזר משוכללות זוכות הצלחה גדולה.

מבצע מדפסות מומלצות לעסק מבצע מדפסות מומלצות לעסק[/caption]

                                                                                    כנסו עכשיו לעמוד המבצע >> המלאי מוגבל!

המבנה המושלם שצריך להיות למדפסת

מדפסת משרדית מומלצת

בבואנו לראות כיצד נכון יהיה לבחור איזו מדפסת לייזר כדאי לקנות, תמיד נעדיף מדפסת חסכונית מומלצת, ומלבד זה אנחנו רואים שנתון חשוב הוא המבנה. במדפסות רגילות שהמבנה שלהן דומה למכשיר פקס אפשר למעשה לצלם רק מסמך אחד המוכנס ישירות לחריץ ההזנה. לעומת זאת, מדפסת לייזר משולבת שיש לה מבנה של מכונת צילום מאפשר לנו להניח עליה גם חוברת או ספר, מה שאומר שיותר נוח לנצל אותה למטרות שונות. עוד דבר שצריך לשים לב אליו במובן של מבנה המדפסת זה כמובן הגודל, הגובה ולפעמים גם העומק – הכול בהתאם למקום שבו אתם רוצים להעמיד את המבנה הזה.

[gallery columns="5" size="full" link="file" ids="7823,7821,7815,7814,7822"]

רמת הצילום

עוד נתון שהרבה פעמים יכול להיות משמעותי ביותר בבואנו לבחור איזו מדפסת לייזר משולבת כדאי יהיה לקנות, זו השאלה האם המכונה מאפשרת לבצע צילום רציף או לא. האופציה הטובה ביותר תהיה תמיד מדפסת בעלת פונקציה של מזין מסמכים רציף שכן אז העבודה מתבצעת בצורה הרבה יותר מהירה ונוחה. מבחינת מהירות הצילום והרזולוציה ניתן לראות שעדיף לבחור במדפסת עם מהירות צילום כמה שיותר גדולה ובמיוחד אם אתם יודעים שיהיו לכם הרבה מסמכים לצלם ולהדפיס. הרזולוציה של המכשיר שאתם עומדים לקנות צריכה להיות זהה לרזולוציה של הסורק ויש לבחון את הפרט הזה לעומק.

זיכרון במדפסת

אם חשבתם שכל הנתונים שהבאנו לפניכם עד כה יעזרו לכם לבחור את המדפסת המושלמת עבורכם, כדאי שתדעו שזה לא הכול. עוד נתון שכדאי לבדוק זה האם אתם קונים מדפסת שיש לה זיכרון וזה נכון במיוחד לפונקצית הפקס. כלומר, זיכרון בפקס יאפשר לכם למעשה לאחסן את המסמכים במכשיר עצמו במידה ואין לכם נייר ולכן יש לכך משמעות אדירה.

מדפסת לייזר אלחוטית

לבסוף, הנתון הבא שכדאי יהיה להתייחס אליו זו השאלה האם מדובר על מדפסת לייזר אלחוטית או לא. אין סיבה לקנות בימינו מדפסת שאנחנו חייבים להיות מחוברים אליה עם כבל, פשוט כי היום יש כבר אפשרויות אחרות ולכן לא כדאי לקנות מכשיר ירוד. עצם העובדה שהמכשיר יהיה אלחוטי תשנה את החוויה שלכם כי תוכלו להתחבר למדפסת אפילו מהטלפון הנייד! זה אומר שאם יהיה לכם מסמך כלשהו על הנייד שתרצו להדפיס תוכלו לעשות זאת מכל מקום בעולם כי למעשה שלחו פקודה למדפסת הלייזר והיא תדפיס כל מה שתרצו.