האם אתה פחות פעיל מסבא שלך? יכול להיות אם אתה עובד במשרד

26/01/2023

אנו נוטים לחשוב שהסבים שלנו בשלב בחיים בו הם מבלים את שעות אחר הצהריים שלהם בישיבה. עם ההתפתחות הדיגיטלית במקומות עבודה, ישיבה לאורך זמן כבר לא שייכת רק לאוכלוסייה המבוגרת.

מחקרים מראים שעבודות משרדיות מובילות את העובדים "לבזבז" עד 30 דקות יותר בישיבה מאשר אנשים בפנסיה. המשמעות של זה היא שרוב העובדים במשרד יושבים יותר מאשר אלו שעברו את גיל 75.
המחקר גילה כי גברים בגיל העמידה המבלים בכל יום חצי שעה יותר בישיבה, פגיעים יותר. נשים מתחת לגיל 45 אינן רחוקות בהרבה מהגברים, ומבזבזות בישיבה רק 6 דקות פחות מאשר הקשישים.

אל תתנו לגוף שלכם לצאת לפרישה מוקדמת
קחו הפסקה קצרה ופעילה. צאו להליכה. אפליקציית ספירת צעדים על הטלפון הנייד שלכם יעילה על מנת להבין כמה אתם זזים במהלך היום. היעזרו בה כדי להניע את עצמכם ולהוסיף עוד צעדים ביום.

עבדו עם תחנת עבודה עומדת כל היום. בעמידה, הדם זורם ושומר את הגוף מגורה. כשאתם מרגישים שהשעה 14:00 והגוף שלכם מתחיל "לצנוח" אחרי ארוחת הצהריים – תעבדו בעמידה. עמידה עם תחנת עבודה עומדת יימנע מכם להנהן כמו סבא.
תרגילי מתיחה, להתכופף, לנוע במקום - לא צריך לרוץ מרתון מסביב למשרד כדי להישאר פעילים ולהרגיש פרודוקטיביים.

חברת Fellowes, המיוצגת בישראל ע"י חברת גטר , השיקה ליין מוצרים חדש , אשר נותן פתרון ומענה לעבודה בעמידה, 
ה- Sit-Stand. מודבר ברגליים מתכוננות, שעליהם מניחים פלטת עץ (פלטה של שולחן), ובאמצעות לחצנים ניתן לכוון את גובה השולחן בהתאם לגובה העובד בעמידה או בעת ישיבה.

מוצרי "העמידה לישיבה" מעוצבים בהתאם למחקר ופיתוח מוצרים עם ביסוס של ההבנה העמוקה של סביבת העבודה המשרדית. הם קלים לשימוש, מתכווננים וללא קשיים. בנוסף, הם מתוכננים בעמידות למעבר מישיבה לעמידה מספר פעמים ביום.

למגוון "רגליים מתכווננות לשולחן עבודה"  לחץ כאן