חברת המחקר IDC דרגה את חברת LEXMARK כמובילה בתחום פתרונות האבטחה לתחום ההדפסה

16/01/2018

חברת המחקר IDC פרסמה במחקר שערכה כי "הגישה הרוחבית, בשילוב עם פתרונות האבטחה של Lexmark והמומחיות בתחום השירותים המקצועיים, מעמידים את Lexmark בעמדה החזקה למתן אבטחה טובה ביותר ללקוחותיה."

לקסמרק מיוצגת בישראל ע"י חברת גטר טק המשווקת פתרונות הדפסה כוללים ללקוחותיה

ארגונים רבים אינם מייחסים חשיבות מספקת לנושא האבטחה בתחום ההדפסה ומטפלים לרוב בבעיות אבטחה דחופות יותר בתחום המחשוב הארגוני. מחקר Quocirca מגלה כי ארגונים מציבים עדיפות נמוכה על אבטחת הדפסה למרות מעל 60% מודים כי חוו פריצת נתונים הקשורים הדפסה.

Lexmark שמה דגש על נושא הפירצות באבטחה הקיימות בתחום ההדפסה במטרה לבנות גשר בין המידע דיגיטלי וההדפסה עצמה ולאבטח את נקודות החיבור בין הרשת, המדפסת והמסמך.

יצירת חוקים ( Rules ) לגישה מאובטחת למדפסת

גישה מאובטחת במוצרים של Lexmark מבטיחה שרק משתמשים מאומתים ומורשים יכולים לעבוד עם מידע רגיש, בעל ערך ומוגן. ניתן לאשר בקלות את זהות המשתמש באמצעות Active Directory:, הזדהות לפי שם משתמש וסיסמא ברשת או תג עובד, או לשלב אימות של שני גורמים מתוך הנ"ל. ניצול טכנולוגיות מובנות כאלה מפשט הן פריסה והן אכיפה של חוקי גישה והרשאות מוגדרים מראש למשתמש.

הגדרה נכונה של המדפסת ברשת

תכונות התומכות באבטחת גישה יכולות להגן על התקני Lexmark מפני גישה לא מורשית , הן מרחוק והן מלוח הבקרה של המדפסת . השבתת תכונות מיותרות כדי לנעול את ממשקי המכשיר ולאבטח את הנתונים שהם מכילים, התקני Lexmark כוללים מגוון של תכונות מובנות שיסייעו לך להקשיח התקן מפני התקפות. זוהי דרך רבת עוצמה לאבטחת ממשקי רשת ממשתמשים זדוניים.

ניהול מאובטח מרחוק

ניהול מאובטח מרחוק מספק מגוון רחב של כלים ויכולות התקן כדי לנהל ביעילות צי של מדפסות לייזר ברשת ומוצרים רב-תכליתיים. באפשרותך להגביל את ניהול ההתקנים לאנשי צוות מורשים ולאבטח את הגדרות המכשיר שלך באמצעות שילוב של גישה למכשיר שנכפה בקפדנות, רישום ביקורת, שדרוגי קושחה חתומים דיגיטלית, ניהול אישורים, HTTPS, SNMPv3 ואיפוס סיסמה מאובטח.

דיסק קשיח מוצפן

במדפסות Lexmark ומוצרים רב-תכליתיים המכילים דיסקים קשיחים פנימיים ניתן להצפין את הנתונים שבדיסק הקשיח (AES key, up to 256 bits) כדי לשמור על סודות הארגון שלך.  כמו כן ניתן לבצע מחיקה כללית של המידע שעל הדיסק לפי לו"ז שנקבע . הגנה זו משפרת את אבטחת הנתונים המאוחסנים בדיסק הקשיח ומסייע למנוע ממשתמשים זדוניים לקבל גישה למידע חסוי

בעוד ארגונים רבים נקטו צעדים כדי לאבטח את התקני ההדפסה ואת תעבורת הרשת, לעתים קרובות המסמכים עצמם אינם מאובטחים . המידע המופק על התקן ההדפסה יכול להיות הנקודה הפגיעה ביותר בארגונך , בעיקר משום שפגיעות זו באה מתוך הארגון שלך - לא מבחוץ.

לסיכום

פתרונות האבטחה של Lexmark ,המובנים ואלו הניתנים להתקנה , מנצלים את פלטפורמת ה- MFP החכמה של Lexmark כדי לשפר את אבטחת של ההתקן ושל הסביבה שלך. בנוסף, פתרונות כגון ניהול הדפסה של Lexmark ו- Confidential Print מסייעים בהגנה על המסמכים המודפסים.

 

לפתרונות ההדפסה של גטר לחץ כאן