איך לבחור מדפסת לייזר צבעונית מומלצת

11/08/2017

נמאס לכם מהמצב שבו אתם רוצים להדפיס מסמכים ובכל פעם מחדש עליכם לפנות אל חברה חיצונית שתעשה את העבודה הזאת עבורכם? אם כך, הגיע הזמן להבין: למרות שהעידן שבו אנחנו חיים הוא עידן וירטואלי, עדיין יש משמעות להדפסת מסמכים שונים. זה לא משנה אם אתם מנהלים משרד עורכי דין, רואי חשבון או כל מיני משרדים אחרים כי לפעמים יש גם לכם בוודאי צורך להדפיס מסמך כלשהו. לכן בהחלט כדאי לקנות מדפסת איכותית וכמה שיותר טובה, מה שאומר שהבחירה הנכונה יכולה להיות מדפסת לייזר צבעונית.

[caption id="attachment_7858" align="aligncenter" width="1285"]מדפסת לייזר צבעונית מומלצת מדפסת לייזר צבעונית מומלצת[/caption]

פרמטרים לבחירת מדפסת לייזר צבעונית משולבת מומלצת

הגודל והמשקל

הדבר הראשון שכדאי לכם לבדוק כשאתם רוצים לקנות מדפסת לייזר צבעונית זו השאלה כמה מקום היא תתפוס לכם במשרד. ראשית, כמובן שיש הבדל בין מדפסת לייזר משולבת ובין מדפסת שרק מדפיסה שכן המבנה שלהן שונה לחלוטין. במידה ולאורך השנים שמתם לב שכן יוצא לכם גם לצלם מידי פעם ואפילו לסרוק או לשלוח פקס – הרי שהבחירה הנכונה היא לקנות מדפסת לייזר צבעונית שמכילה גם את כל הפונקציות האחרות. מבחינת הגדול חשוב להתייחס לנתונים כמו אורך, רוחב, עומק ומשקל כי הדבר האחרון שאתם רוצים זה להעמיס על המשרד שלכם בעוד ועוד מכשירים.

רזולוציה שלא מהעולם הזה

מדפסת לייזר יכולה להיות בעלת רזולוציה נמוכה, בינונית או גבוהה מאוד ואין ספק שזה נתון ששווה לכם לבדוק לעומק. זה נכון שבכל מקרה ניתן יהיה לקרוא את המסמך שאתם מדפיסים, אך האם תמיד אתם מדפיסים רק מסמכים? או שאולי לעיתים אתם צריכים להדפיס גם דברים אחרים שהרזולוציה בהם כן חשובה? הרזולוציה מראה את רמת הרגישות של המכשיר ואין ספק שלא כדאי לקחת בנושא הזה סיכונים.

[caption id="attachment_7808" align="aligncenter" width="600"]מבצע מדפסות מומלצות לעסק מבצע מדפסות מומלצות לעסק[/caption]

                                                                                  כנסו עכשיו לעמוד המבצע >> המלאי מוגבל!

מדוע זה כדאי לבחור מדפסת לייזר צבעונית ?

לא מעט אנשים בוחרים בסופו של דבר לקנות מדפסת לייזר שחור-לבן והסיבה העיקרית לכך זה המחיר. חשוב לדעת שאומנם אם תיקנו מדפסת שחור-לבן תוכלו לחסוך לא מעט, אך השאלה היא האם המטרה היא רק לחסוך. אם תהיה לכם מדפסת צבעונית תוכלו לעשות בה שימושים רבים יותר ותוכלו אפילו להדפיס בעזרתה פליירים לפרסום העסק שלכם, אז למה לא? יתרה מכך, ההיגיון אומר שאם אתם כבר משקיעים במדפסת חדשה עדיף שהיא תהיה כמה שיותר איכותית ומשוכללת כדי שהיא תוכל לשמש אתכם לשנים רבות.

[gallery size="full" columns="5" ids="7814,7815,7821,7822,7823"]

החברה המייצרת 

אי אפשר לדבר על מדפסות לייזר רגילות, צבעוניות או משולבות ולא לדבר על השאלה של החברה המייצרת. כמו שקורה לגבי הרבה תחומים אחרים, גם כאן אנחנו יכולים לראות מדפסות שיוצרו על ידי חברות שונות בעולם ובהחלט כדאי להתייחס, בין היתר, לנקודה הזאת. אם אתם רוצים לקנות היום מדפסת לייזר צבעונית שתהיה איכותית ושתוכל ללוות את העסק שלכם לאורך שנים רבות, הבחירה הנכונה תהיה מדפסת של חברת לקסמרק כי זו חברה איכותית במיוחד שהמדפסות שלה נמכרות במחירים נוחים.

המלצות של מומחים

עדיין יש לכם דילמה לגבי בחירתה של מדפסת לייזר צבעונית כזו או אחרת? אם כך, בהחלט אפשר להבין אתכם וכל מה שכדאי לכם לעשות כעת זה לבדוק מה אומרים המומחים. על איזו מדפסת כולם ממליצים? ואיזו מדפסת לייזר קיבלה את הציונים הגבוהים ביותר אצל הגולשים? אין סיבה שבגללה אתם צריכים לקנות מכשיר שאתם למעשה מתפשרים עליו כי בסופו של דבר המטרה היא לרכוש מכשיר איכותי לשנים. ההמלצות לרוב אמינות והן פרוסות לפניכם אונליין, אז למה שלא תעיינו בהן לפני הרכישה?