פלוטרים / מדפסות פורמט רחב CANON - מה הם יכולים לעשות עבורך?

05/02/2023

האם אתם חושבים שמדפסת עסקית כלשהי תעשה את העבודה עבור המשרד שלכם? תחשבו שוב. בשל אפשרויות הסריקה וגודל ההדפסה המוגבלים - והצמא לדיו - מדפסות עסקיות סטנדרטיות עלולות לפגוע משמעותית בתפוקות של משרד מהנדסים וארכיטקטים.

פרויקטים של CAD דורשים תמונות גדולות יותר, מאלה שמדפסות משרדיות רגילות יכולות להכיל, ותוכנות פנימיות מודרניות יכולות להפוך לכלי אמיתי שמפשט את עבודת האדריכלים, המהנדסים והמעצבים שיוכלו כעת להציג תדפיסים גדולים ואיכותיים בפורמט גדול בתוך דקות ספורות.

בין אם קבלן רוצה להציג תוכנית לחדר ובין אם מעצב פנים רוצה להציג ללקוח קונספט לעיצוב חדרים, הפלוטרים/ המדפסות בפורמט רחב של קנון מציעות את היכולת לייצר מסמכים בפורמט גדול עם תמונות, צבע וגרפיקה שמדפסת משרדית אינה יכולה להשיג, ובעלות שולית.

כיצד הפלוטרים / מדפסות פורמט רחב של  Canon יכולים להועיל לך?

פרודוקטיביות משופרת
קישוריות הרשת תחזק את תהליך העיצוב השיתופי, תאיץ את השלמת הפרויקט ותפנה משאבים לביצוע התקשרויות בפרויקטים אחרים.

חסכון בזמן ובעלויות
היכולת להדפיס את פרויקטי ה-CAD שלכם תחסוך לכם זמן וכסף משמעותיים. לא תשלמו את התקורה של צד שלישי, לא תצטרכו לבצע הזמנות (ולבזבז תקציבים נוספים) כדי לבצע שינויים ברגע האחרון, ולא תהיו נתונים לחסדיהם של זמני ייצור חיצוניים.

איכות
אתם יכולים להפיק תדפיסים מפורטים טובים באותה מידה - או אף טובים יותר מאלה שאתם מקבל מבית דפוס.

גרסאות על הדרך
פתרונות הדפסה לארכיטקטורה מאפשרים למנהלי מערכת לבצע שינויים ברישומים בקנה מידה מלא ולהפיץ אותם מייד לקבלנים, קבלני משנה ובעלי עניין.

ארכיון אמין
היה מוגן מפני הליכים משפטיים עתידיים - סמוך על טכנולוגיות הארכוב של שרטוטי CAD ומסמכים אחרים בפורמט גדול.

אמינות המדפסת פורמט רחב
פלוטרים מודרניים יכולים לעמוד בשימוש תכוף וכבד. יכולות נפח גבוהות מעניקות לחברתך את הכוח לספק תדפיסים גדולים ואיכותיים לפי דרישה.

 

למגוון הדגמים של פלוטרים / מדפסות פורמט רחב של CANON לחץ כאן