אמרסט נרכשה על ידי קבוצת גטר; תפעל כחברת בת בחטיבת הטכנולוגיה והתשתיות של גטר טק

03/12/2017

חברת אמרסט, החברה המובילה בישראל בתחום ניהול רישוי התוכנה (Software Asset Management), נרכשה על ידי קבוצת גטר ותתפקד כחברת בת בחטיבת הטכנולוגיה והתשתיות של גטר טק.

אמרסט הפועלת מזה 12 שנים, מספקת שירותי ייעוץ לארגונים בארץ ובעולם בהצלחה רבה. שירותי החברה כוללים מענה מקיף בנושאי ייעוץ לרישוי תוכנה, הכנה לביקורת רישוי (Audit), ליווי בחידוש הסכמי רישוי וכלים לניהול נכסי תוכנה.

קבוצת גטר פועלת למעלה משלושה עשורים ונמנית בין החברות הוותיקות והמובילות בתחומה בישראל. גטר טק מקבוצת גטר, הינה ספקית תשתיות מובילה לתחום המחשוב, תוכנה, הדפסה, תקשורת ואלקטרוניקה בידורית.

כחלק מהסכם הרכישה, צוות ההנהלה של אמרסט, דאריל אולמן וצוות היועצים של החברה ימשיכו לנהל את פעילות החברה בארץ ובעולם כישות עצמאית. החברה מצפה להרחיב את פעילותה למתן שירותי ייעוץ טכנולוגים בתחום הענן ופתרונות לתחום Cloud Cost Management במהלך החודשים הקרובים.

לדברי רפאל זינגר, מנכ"ל גטר טק: "בעקבות מגמה דומה בעולם של כניסה של חברות המוכרות רישוי, לתחום היעוץ החלטנו לבצע את הרכישה ובכך להרחיב את השירותים שאנו מציעים ללקוחותינו. כחלק מהסל נוכל היום להציע שירותי אינטגרציה בתחום הענן, ניהול רישוי תוכנה, בשילוב עם מכירות תוכנה לשוק העסקי".


 לדברי דאריל אולמן, מנכ"ל חברת אמרסט מקבוצת גטר: "היכולות של אמרסט, ברמה הטכנולוגית וברמה המתודולוגית, בשילוב המוניטין והניסיון רב השנים של קבוצת גטר, תאפשר לנו לסייע ללקוחותינו ולקוחות גטר לעמוד בפני אתגרי הרישוי והענן של המחר ולהוביל את הלקוח לחסכון משמעותי בעלויות מערך הIT-  בארגון."

אמרסט ממשיכה לעמוד לרשות לקוחותיה הקיימים, ומציעה חבילת שירותי ייעוץ טכנולוגיים לניהול המעבר לתשתית ענן בארגונים.

 

פורסם בדיילי מיילי

פורסם באתר ידעטק

 

 

הוסף תגובה חדשה