ביקורת עם ציון 8.5 לאוזניות גיימרים Gamdias hebe P1

28/05/2019

כשמיתולגיה ואוזניות נפגשים.

חברת Gamdias החליטה לקרוא לכל הפריטים שהיא מייצרת בשמות הלקוחים מהמיתולוגיה היוונית. כאשר הציוד הפריפרי שלה מכונה בשמות האלים היווניים.
קיבלנו את אוזניות ה-Hebe לביקורת, מי שלא מכיר, Hebe היא אלת הצעירות וזה בדיוק הקו ש-Gamdias ניסו להשיג עם האוזניות האלה מראה צעיר רענן ואסטטי.

  • רגישות: 119±3dB
  • קוטר דרייבר: 50mm
  • רגישות מיקרופון: -40db±3db
  • אורך כבל - 2 מטר
  • גודל: 188x104x230mm.

אריזה ועיצוב

ה- Gamdias Hebe M1 Gaming Headset, הן אוזניות ענקיות, הקשת העילית מתכתית ואיננה מתכווננת. מתחת לקשת ישנו פס גומי מרופד אשר מתאים את האוזניות לגודל של הראש של המשתמש, למשתמש הממוצע האוזניות יחסית נוחות, אך עם זאת לאנשים בעלי ראש גדול, האוזניות לא יושבות בצורה נוחה מאוד. האוזניות מרגישות יציבות ואיכותיות. האפרכסות גדולות ומרופדות, הן מקיפות את האוזניים בצורה טובה ויוצרים בידוד קל מרעש חיצוני, הן מכוסות בעור, אישית אני פחות אוהב אוזניות מכוסות בעור, מכיוון ובשימוש ממושך מתחילים להזיע מהאוזניים.

האריזה עצמה של האוזניות פשוטה ולא מיוחדת, האוזניות יושבות בתוך ספוג מבודד שמחזיק את האוזניות במקומן. האוזניות מגיעות עם בקר ייעודי שמאפשר לשלוט בווליום ולהדליק ולכבות את המיקרופון. הכבל באורך של 2 מטר. ניתן למצוא כבל נוסף בתוך הארכה שמתחבר למחשב באמצעות מפצל מהאוזניות אל עבר כניסות סאונד ומיקרופון.

 

 

ביצועים

האוזניות מפיקות סאונד איכותי ונקי. הבאסים נשמעים היטב, הסאונד נשאר איכותי גם בווליום גבוה ונמוך. האוזניות מגיעות עם סראונד 7.1, אשר בשילוב עם בידוד הרעשים המבני יוצר חוויה אימרסיבית וחוויתית. המיקרופון עצמו יושב בתוך האפרכסת, הוא יוצא החוצה במשיכה, המיקרופון גמיש וניתן לכווננו שישב בקירבת הפה כדי לשפר את קליטת הדיבור. בזמן שיחה באמצעות סקייפ או דיסקורד, הסאונד שנקלט ברור ונקי.

התוכנה

תוכנת השליטה של Gamdias המכונה Hera, אלת המשפחה מהמיתולגיה היוונית, כמה סימלי (או שלא) שהתוכנה הקרויה על שמה שולטת על כל משפחת מכשירי Gamdias. אך כמו האלה, גם היא מפשלת כשזה נוגע אליה. האפליקציה שולטת בכל האספקטים של האוזניות, החל מווליום, באסים, אקווליזר, שליטה וכיוונון של אופציית הסטראו ועוד. האפליקציה לא נראית חדשנית מבחינה ויזאולית, והשליטה לפעמים יכולה להיות לא מדויקת ולא עיקבית. ממשק נוסף ונוח הקיים בתוכנה ובאוזניות הוא ממשק האפליקציה אשר פועל מהמכשיר הסלולרי, באמצעות האפליקציה הסללולרית ניתן לשלוט כמעט בכל הפונקציות כמו בתוכנת המחשב. ראוי לציין שבהתחלה נתקלתי במעט בעיות לסנכרן בין האפליקציה לבין האוזניות, אך לאחר קצת משחק הצלחתי לפתור את הבעיה ולשלוט באוזניות.

פסק הדין

אוזניות ה-Gamdias Hebe M1 Gaming Headset, הן אוזניות בטווח מחיר נמוך, המתאימות לכל הפלטורמות השונות: פלייסטיישן 4, אקסבוקס וואן, נינטנדו סוויטץ' ו-PC. האוזניות נותנות תמורה מעולה ביחס למחיר שלהן, כן יש אוזניות טובות יותר בשוק, המפיקות סאונד נקי יותר ואיכותי יותר, אך טווח המחיר שלהן לרוב מרקיע שחקים. מדובר באוזניות איכותיות ויפות, העשויות היטב. מלבד חוסר נוחות בשימוש ממושך ורעשי רקע המופיעים לעיתים, תוכנת השליטה צריכה שיפוץ מהיסוד, אך למרות כל אלו אחלה אוזניות ובהחלט שוות את תג המחיר שלהן.

פורסם באתר IGN

 

 

הוסף תגובה חדשה