כנס "תקשורת בעידן ה- IOT"

20/09/2016

חשיפת הפתרונות החדשים ביותר בעולם התקשורת - WIFI  , בשילוב מצלמות אבטחה, שהופכות לחכמות ביותר, כבילה וציוד רשתות תקשורת מתקדמות, נחשפו בכנס
"תקשורת בעידן ה-
IOT", הכנס המקצועי השנתי לשותפים עסקיים  של חברת גטר.

 

הכנס התקיים ביום א' 18.9.2016 במלון קראון פלאזה עזריאלי תל אביב, ע"י חברת גטר , המציעה פתרונות ומוצרי תקשורת מתקדמים ופועלת בארץ כ-60 שנה עם 500 עובדים בקבוצה.

במסגרת הכנס המקצועי הציגה חטיבת התקשורת של גטר, תצוגה מרשימה של מוצרים חדשניים ; קו מתגי התקשורת המתקדם שלה מתוצרת חברת ברוקייד (לאחרונה רכשה Brocade את Ruckus המיוצגת בארץ ע"י גטר). בנוסף, חשפה הקבוצה היצע פתרונות רחב בתחום התקשורת (לרבות התקני תקשורת פסיבית, כבלים וסיבים, מוצרי PoE ופתרונות מתממשקים בעולם ה- IoT (אינטרנט של הדברים), סנסורים חכמים, מצלמות אבטחה ופתרונות אנליטיים לניתוח וידאו בזמן אמת.

 

בארוע הוכרזה הנציגות החדשה של חברת גטר לתחום המצלמות של חברת MOBOTIX , החברה השלישית בגודלה בתחום זה (הנמצאת בבעלות של חברת KONICA MINOLTA). חברה גרמנית המייצרת את כל מוצריה בגרמניה ומציגה ליין של מוצרים איכותיים, אמינים ובמחירים תחרותיים.

 

לדברי אור יצהר, מנהל תחום תקשורת בחברת גטר: " חברת גטר ממשיכה להציע למשווקים ומתקיני התקשורת בישראל קו רחב של פתרונות מתקדמים, הרחבנו השנה את הפעילות לעולם ה-IOT, עיר חכמה ועיר בטוחה מרמת הסנסורים והמצלמות ועד מערכות השליטה, הבקרה וההקלטה. המערכת החדשה שחשפנו בכנס, של חברת West נמצאת בשימוש מוקדי החירום בארצות הברית ומאפשרת ראיית על של תא שטח עם זיהוי וגילוי בזמן אמת של אירועי חירום הדורשים את התערבות העירייה והרשויות הממשלתיות".

 

בנוסף, באי הכנס זכו לסדרת סקירות מקצועיות מפי מומחי החברה ושותפיה העסקיים ונחשפו לפתרונות החדשים ביותר בעולם תקשורת  האלחוט.

הוסף תגובה חדשה