גטר גרופ מונתה לנציגת חברת התקשורת אריס (Arris) בישראל בתחום ממירי טלוויזיה, נתבי כבלים ואינטרנט

25/09/2017

גטר גרופ קיבלה את נציגות המכירה, של חברת אריס (Arris) האמריקנית המתמחה בפיתוח וייצור ציוד תקשורת המיועד בעיקר לחברות הטלקומוניקציה. בכך הופכת חברת גטר להיות שחקן משמעותי בתחום התקשורת בישראל עם מותגים בינלאומיים מובילים’ בתחום התקשורת הקווית והאלחוטית ופתרונות תשתית מקצה לקצה.

אריס מצטרפת לחברות בתחום התקשורת, שמיוצגות בארץ ע"י גטר, כמו:
 Ruckus, Brocade, TRENDnet, DrayTek, Excell Networking, Digium, Cambium Networks  ועוד.

חברת אריס, הינה מהחברות הגדולות בעולם בשוק התקשורת, עם מחזור מכירות של כ-7 מיליארד דולר בשנה. בשנים האחרונות ביצעה החברה מספר רכישות בענף התקשורת, כאשר באוקטובר 2011 שילמה 172 מיליון דולר, על חברת ביגבנד הישראלית. בהמשך רכשה תמורת 2.35 מיליארד דולר מחברת גוגל, את חטיבת מוטורולה מוביליטי וב-2015 שילמה עוד 2.1 מיליארד דולר על חברת פייס הבריטית, שהובילה את ייצור ממירי הטלוויזיה בעולם.

בשנים האחרונות התבססה אריס כמובילה עולמית במכירות נתבי הכבלים, Docsis ,  האינטרנט הקווי וממירי הטלוויזיה. בתחילת השנה הודיעה אריס על רכישת Ruckus Wireless , מהלך אשר צפוי להיות מושלם בחודשים הקרובים.

לדברי אור יצהר, מנהל תחום תקשורת בגטר: "אנו גאים על הבחירה של אריס בקבוצת גטר. הנתבים והממירים של אריס נבחרו על-ידי מנהלי מערכות המידע, של חברות התקשורת, הכבלים והטלוויזיה הגדולות בעולם ומאות מיליוני מינויים, נהנים משידורים ברוחב פס גבוה, המועברים על-גבי הציוד של אריס".

 

פורסם באתר טלקום ניוז 

הוסף תגובה חדשה