גטר טק סיפקה רשת אלחוטית של Ruckus Wireless בלילה הלבן של העיר תל-אביב

01/07/2013

בכיכר רבין אלפי צעירים האזינו בשידור אלחוטי ל-DJ בכיכר רבין, באמצעות אוזניות. הרשת של Ruckus עמדה בעומס המשתמשים והפרעות הרדיו.  

חברת גטר טק הישראלית, מקבוצת גטר, המתמחה בפתרונות תשתית ושירותי תמיכה לתחום המחשוב, התקשורת, ההדפסה והאלקטרוניקה (ICT), סיפקה לתושבי העיר ת"א את רשת ה- Wi-Fi של Ruckus, אותה היא מייצגת בישראל, במהלך הלילה הלבן שהתקיים ביום חמישי בשבוע שעבר. היישום נעשה ע"י סמארטנט, המתמחה בפתרונות אלחוטיים לאירועים המוניים.

הצעירים שפקדו את המסיבה התבקשו להגיע עם הסמארטפונים ואוזניות, ולהאזין למסיבה באמצעות האפליקציה של תחנת 102FM. הצלחה גדולה נרשמה לפתרון האלחוטי שהתבסס על נקודות הגישה של Ruckus Wireless המיוצגת בישראל על-ידי גטר-טק.

אור יצהר, מנהל מוצר Ruckus בגטר-טק אומר: "ספקים אחרים חששו מהמשימה הכמעט בלתי אפשרית בשל העומס הרב והפרעות הרדיו שהיו צפויים בכיכר רבין. סמארטנט לקחה על עצמה את האתגר ובמקום שבו אחרים נכשלו, Ruckus הצליחה בזכות תכנון יסודי של הרשת האלחוטית, פריסה חכמה של נקודות הגישה, שליטה על עוצמות השידור ומתן מהירות גלישה מספקת לחוגגים שהאזינו לשידור באמצעות הסמארטפון. שוב היינו עדים ליתרון ה- Wi-Fi על הסלולאר שעמד איתן באתגר".

מוצרי האלחוט של Ruckus מותקנים בקניונים, מתקני ספורט, אולמות בידור, מרכזי תערוכות וכנסים ברחבי המדינה. זהו הפתרון המועדף על-ידי המנמ"רים המוניציפאליים המשמש לכיסוי אלחוטי של פארקים, בנייני העירייה ומבנים ברמת השרון, רמת גן, באר-שבע, אשדוד ועוד.

 

כתב:  יגאל גרסיה       01/07/13 | 10:30

 פורסם באתר ידע טק 

הוסף תגובה חדשה