גטר תייצג את Mobotix יצרנית מצלמות האבטחה הגרמנית

14/06/2017

חברת גטר, החלה לייצג את חברת Mobotix בישראל. Mobotix נחשבת למובילה טכנולוגית בתחום מצלמות ה-IP ולחדשנית מאז הקמתה ב-1999.Mobotix נחשבת לחלוצה בתחום המצלמות הדואליות לכיסוי מרבי, לאחר שחשפה את הטכנולוגיה והיכולות שלה לפני כעשור.

העדשות של המצלמות מיוצרות ע"י חברת Konica Minolta  היפנית, בשילוב החוכמה הגרמנית של  חברת Mobotix   לפתרון חכם, יעיל ואופטימלי יותר.

כיום קו המוצרים של החברה כולל מגוון מצלמות 6 מגה פיקסל,  עם פתרונות תרמים, אנליטיקה פנימית ומנגנון חכם לגילוי תנועה. כל הפתרונות הללו כבר מוכלים בתוכנת הניהול הנמצאת כחלק מהמצלמה עצמה, בניגוד לספקי מצלמות אחרים המשתמשים בתוכנות צד שלישי. המצלמה היא למעשה מערכת בפני עצמה .

מצלמות האבטחה של Mobotix מוכרות בישראל שנים רבות ומשווקות לגופים במגזר הבטחון, העסקי, קמעונאות, לוגיסטיקה.

Mobotix כיום מכוונת גם לתחום האינטרנט של הדברים עם קו מוצרי סנסורים ומערכת ניהול המאפשרת קבלת התראות וניטור אירועים. בקו המוצרים החדש של  החברה,  בנוסף לקידוד הייחודי ( MxPEG  - המוכיח תעבורה נמוכה יותר באיכות צילום גבוהה יותר) ישנה תמיכה מלאה ב-  Onvif (פרוטוקול ה-  H.264 ) הנמצא שנים בתחום ה-Surveillance .

לדברי קובי משעל, מהנדס פריסייל בתחום תקשורת ואבטחה בגטר: "קו המוצרים החדש של חברת Mobotix  מהווה השלמה מלאה לתחום התקשורת אותו משווקת גטר בהצלחה כבר שנים רבות. כיום Mobotix  מהווה תחליף איכותי לפתרונות זולים הן במחיר והן ברמה הטכנולוגית שהיא מביאה לשוק זה".

גטר הינה נציגה בלעדית של המותגים המובילים בתחום המחשוב המהווים יחדיו קו מוצרים מקצה אל קצה כדוגמת: Innova, Panasonic, Fellows, Mustak, Lexmark, BenQ, AEG, Ruckus, Trednet, וכן משווקת מורשית של מיקרוסופט ותוכנות נוספות לארגונים.

 

לפרטים נוספים שלח לנו מייל ל: info@getter.co.il