גטר תפיץ את מוצרי DAHUA בישראל

06/08/2023

חברת גטר גרופ, מונתה כיבואן רשמי למוצרי Dahua בישראל.
גטר תספק את מגוון מצלמות האבטחה לשוק ההפצה והאינטגרציה בישראל.

חברת DAHUA (דאווה/ דאחואה) הינה חברה בינלאומית , המדורגת במקום השני בעולם, בתחום הציוד ופתרונות לתעשיית מעקב וידאו. קו ליבת מוצרי מצלמות האבטחה של Dahua (דאווה/ דאחואה) כולל מצלמות רשת, מערכות הקלטה ואנליטיקה וכן תוכנות לניהול וידאו ברמה הגבוהה ביותר.

במסגרת שיתוף הפעולה הנרחב בין החברות, גטר תספק פתרונות נוספים ומשלימים, הכוללים מוצרי אנליטיקה, כבילה, תקשורת ותשתיות.

קבוצת גטר (Getter Group) בעלת ותק וניסיון מעל 70 שנה בעולמות הטכנולוגיה וההפצה, מתמחה בייצוג בלעדי של ספקים בינלאומיים מובילים ופועלת בארץ ובחו”ל.

הקבוצה מורכבת מחברות המתמחות בשיווק, הפצה, שירות ותמיכה במוצרים ופתרונות מתחומים שונים ומגוונים .
הקבוצה דורגה בין 100 החברות המצליחות בישראל, בדירוג של דן אנד ברסטרייט, גלובס ו-BDI .

לחברה מגוון רחב של מותגים מובילים ומערך רחב של אנשי מכירות, שירות ולוגיסטיקה עם ידע והתמחות בפרויקטים רחבי היקף בשילוב עם השותפים והמשווקים שלה.

קובי זהר, סמנכ"ל סחר ומכירות בקבוצת גטר: " הבחירה בגטר להפצת מוצרי Dahua בישראל, נעשתה מתוך חבירה לגוף אסטרטגי, המסוגל לתת מענה כולל לשוק פתרונות האבטחה, אשר גדל בישראל בקצב מסחרר.  אנו מתכננים להביא לשוק בשורה משמעותית בשוק מצלמות האבטחה עם טכנולוגיה מהמובילות בעולם . יש לנו את היכולות והידע לתת ללקוחות פתרון מקיף, עם שירות ברמה הגבוהה ביותר."

לדברי למברט מנהל פעילות דאווה בישראל: " אנו צופים כי שוק מצלמות האבטחה יצמח בשנים הקרובות. חיפשנו שחקן חזק וגדול שיוכל להרחיב את הפעילות שלנו בישראל ויביא לשוק מכפיל כח. אנו שמחים להכריז על הטכנולוגיה החדשה של DAHUA , ה ,Acupick שתשווק באמצעות חברת גטר גרופ. "

פורסם באתר "אנשים ומחשבים