הנייד הראשון בעולם עם מצלמות המאפשרות לשחק באמצעות העיניים

02/10/2016

הנייד הראשון MSI GT72S בעולם המכיל בתוכו מצלמת מעקב אחר אישוני העין תוצרת TOBII המיועד לקהילת הגיימרים המקצועית, עכשיו משווק בישראל  ע"י חברת גטר ומוצג בתערוכת הגיימרים בחוה"מ סוכות 2016.

בתור החברה המובילה בעולם הגיימינג חדשנות היא לא מילה גסה, המטרה של חברת MSI  היא לתת לשחקן ליהנות מהמשחק במגוון דרכים ומקרה זה אנו חווים את המשחק דרך העיניים.

חווית המשחק משתנה לחלוטין שאתה יורה/נוהג/מכוון על מה שאתה מסכל ולא לאן שהיד שלך מכוונת, צורת המשחק הזו משנה מעט את התפיסה ולא נותנת לך להתרכז ביד אלא ממש במשחק ובאקשן האמיתי שלו, התנסינו עם משחקים כמו TOM CLANCYs// DIVIOSN  ASSIN CREED  וזו הייתה חוויה מטורפת ומהנה במיוחד, המשחקים מותאמים לכך , טכנולוגיית מעקב עין היא הדור הבא בעולם הגיימרים והטכנולוגיה הצפויה להתפתח אף יותר במהלך השנה הקרובה.

MSI אף הלכה צעד קדימה ושילבה נייד עוצמתי עם יכולת מעקב העין, כרטיס מסך GTX1080 8GB וטכנולוגיית NVIDIA G SYNC מובנית במחשב, המהרת נתונים מובנית פנימית עד למהירות של 3300 MB/s , תקשורת אינטרנטית מהירה הכוללת אנטי לגים (KIILER SHILD)

מעבד I7-6820HK עוצמתי ופיצ'רים כגון סאונד משופר ומוגבר אודות רכיב SABRE , מערכת קירור, מסך 120HZ מקלדת מוארת תוצרת STEELSERIES, מערכת אוורור חדשנית ומתקדמת ועוד.

ללא ספק MSI  לוקחת את תעשיית הגיימינג ומצעידה אותה היישר אל המחר עם טכנולוגיות וחדשנות המובילה את עולם המחר של הגיימרים בעולם.

הוסף תגובה חדשה