ה-AI תורמת לגידול בסייבר – ולפיתוח מערכות הגנה חכמות וטובות יותר

28/06/2023

בכנס שנערך באחרונה על ידי חברת CyFox (חברת PineApp) וחברת גטר הוצגו פתרונות להתמודדות עם התקפות סייבר ברשת והשימוש בבינה מלאכותית כדי למנוע אותן.

צוות גטר ו-CyFox, שילוב מנצח.


בעולם שבו הבינה המלאכותית הופכת להיות כלי עוצמתי בשירות הסייבר, אנו מצפים להכפלה בפשעי סייבר ברשת. עד סוף שנת 2023 צפויים המספרים להיות כ-11.3 מיליארד דולר ובשנת 2027 להגיע לסכום דמיוני של 23.8 מיליארד דולר.
הנתונים הוצגו בכנס על ידי יגאל אונא, ראש מערך הסייבר הלאומי בדימוס.

יגאל אונא, ראש מערך הסייבר הלאומי בדימוס. צילום: פינו חדד


לדברי אריה דנון, מנהל תחום אבטחת מידע ב-גטר: "שיתוף הפעולה בין גטר ל-CyFox הינו שילוב מנצח של פתרון XDR/EDR רחב מבית CyFox, עם ההתמחות של גטר בתחום אבטחת המידע וניהול שותפים. הפתרונות של חברת CyFox כוללים שימוש בבינה מלאכותית, כדי לנצח במלחמה הבלתי נגמרת בין פושעי הסייבר לבין המגינים. חברת CyFox מספקת ללקוחותיה גם שירותי SOC, הכוללים שירות תגובה מיידית (IR). השירות מסופק בשפה העברית על ידי צוות חוקרים מקומי בעל ניסיון עשיר בתחום".

קובי זוהר, אריה דנון, ואיריס אגם, צוות גטר. צילום: פינו חדד


הכירו את מנוע ה-Attack Hunter מבוסס ה-AI
CyFox ו-גטר (המפיצה הבלעדית של CyFox בישראל) קיימו כנס שותפים במתחם מבשלת הבירה ג'ימס, בו הוצגו פתרונות חדשניים וייחודיים בתחומי ה-Cyber Security, המשלבים XDR/EDR ואבטחת הודעות אימייל, בשילוב יכולות בינה מלאכותית.

ניר יהושע, החוקר הראשי של חברת CyFox, הציג את מנוע Attack Hunter – פתרון מתקדם המופעל על ידי בינה מלאכותית, שנועד לזהות תוכנות זדוניות והתקפות בזמן אמת. מנוע חדשני זה, שפותח על ידי צוות המומחים של CyFox, נועד לשפר את יכולות אבטחת הסייבר על ידי זיהוי ונטרול מהיר של מגוון איומים. עם היכולות החדשניות הללו, מנוע ה-Attack Hunter מספק לארגונים, כלי רב עוצמה להילחם ביעילות באיומים.

רוני צארום, מנכ"ל CyFox. צילום: פינו חדד


תוך שימוש באלגוריתמים מתוחכמים וטכניקות למידת מכונה, מנוע ה-Attack Hunter סורק באופן פעיל תעבורת רשת וקבצי מערכת, מזהה ומזהיר במהירות מפני איומים פוטנציאליים של תוכנות זדוניות והתקפות. מה שמייחד את המנוע הזה הוא יכולת הזיהוי שלו בזמן אמת, המאפשרת תגובה מיידית.

נטר את כל משתמשי הקצה של CyFox בלוח אחד, נראות מלאה על התקפות סייבר. צילום: גטר ו-CyFox

 

בכנס ניתנו כלים פשוטים ונוחים לשותפים עסקיים לניהול מערך הסייבר אצל לקוחותיהם, התקנה מהירה עם אפשרויות פריסה גמישות, תוך ניהול מערך הסייבר של מספר לקוחות מפלטפורמה אחת.

המוצר של CyFox הינו מוצר יחיד עם התקנה אחת, ללא צורך באינטגרציות, דבר המפחית את עלויות ה-SOC בצורה משמעותית ומשפר את ה-ROI התפעולי. כמו כן, הממשק מציג יישום אחד לניהול וחיוב מספר רב של לקוחות.

 

פורסם באתר "אנשים ומחשבים