מה הקשר בין מסך מגע לוידאו קונפרנס בחדר הישיבות?

29/11/2022

חברת גטר אירחה כ 50 יועצים, אינטגרטורים ולקוחות מובילים במטרה להודות על השנה המוצלחת בתחום המולטימדיה במזקקת הויסקי M&H, ויש לה גם חזון – לסייע למשתמשים הסופיים לעשות שימוש נכון יותר בכלים הקיימים בחדרי הישיבות.

חן פישמן, מנהל תחום מולטימדיה בקבוצת גטר : "הרעיון הוא ליצור סינרגיה בין הכלים השונים הקיימים בחדרי הישיבות וכוללים מסך/מקרן, טלפוניה וכמובן וידאו קונפרנס. יחד עם היצרניות אותן אנחנו מייצגים בלעדית בישראל, בנינו פתרונות משולבים כך שאודיוקודס מספקת את הטלפוניה וה VC ואופטומה את מסכי המגע".

לדברי פישמן, הפתרון המשולב מתאים לכל ארגון אשר ניצב בפני אתגרי הניהול ההיברידי והצורך בקולבורציה בין הצוותים עם מקסימום גמישות לרבות החלפה בין מקרן למסך בהתאם לצורך: "השילוב בין המכשירים הקיימים בחדר הישיבות מעודד את המשתמשים להעמיק את היישום במסכי מגע. אנחנו מאמינים שהחוויה המשופרת תסייע להרגיל את המשתמשים לעבוד נכון יותר עם הכלים הקיימים הכוללים את תחום הוידאו קונפרנס".

באירוע הוצג גם ליין של מסכי מגע ומקרנים מתוצרת אופטומה לצד פתרונות של אודיוקודס: "עבדנו על דיוק המענה המשולב כחצי שנה והשקנו מבצע שמאפשר ללקוח לקבל מסך מגע 65 אינטש מתנה ברכישת הפתרון המשולב עם אודיוקודס". גטר משווקת שני שמות חזקים מאוד בתחום ההקרנה- אופטומה ופנסוניק: "שוק המקרנים עובר טרנספורמציה לרזולוציות גבוהות לרבות 4K כמובן ושימוש בטכנולוגיית לייזר. המעבר ללייזר החל לפני כשנתיים ואני צופה שמחירי מוצרי ההקרנה בטכנולוגיה הזו ירדו ב 2023 תודות לתפוצה רחבה".

עירן להב, מנהל פעילות אודיוקודס בישראל: "אנחנו שמחים מאוד על החשיפה למובילות בשרשרת האספקה של חדרי הישיבות בישראל. הצגנו להם את היכולות של אודיוקודס עבור אתגרי הניהול השונים בעידן הנוכחי. מעבר לעוצמת שיתוף הפעולה עם גטר, הערך המוסף של מוצרי אודיוקודס בחדרי הישיבות הארגוניים הוא בחשיבה ההיקפית ובמתן הכלים המתקדמים ביותר עבור צרכי המשתמשים, כמו למשל תכונת התמלול בחדרי הישיבות, הן בעברית ובאנגלית ובקרוב ל 95% דיוק כולל הפרדת דוברים. זהו רק כלי אחד מארגז שלם של אודיוקודס שמשנה את המשחק הן בהיבט של ניהול זמן והן בהיבט של העברת תוכן הפגישות בין המשתתפים והגדלת יעילות הצוותים".

פישמן מסכם: "השוק של מקרני ה High-end מאוים מטכנולוגיית ה LED אבל אני מאמין שהפתרונות הללו יחיו אחד ליד השני בהתאם למימוש ולצורך. בתחום הקיימות והסביבה, המקרנים עוברים שינוי גם הם, כאשר חלק ממנו הוא המעבר מהנורה ללייזר, אולם גם גופי המקרנים יעברו להיות מיוצרים כולם מפלסטיק ממוחזר, כך שהפגיעה בסביבה תהיה מינימלית בכל ההיבטים".

מבצע מיוחד לבאי הכנס :

הכתבה פורסמה באתר "Av Master"