מסך הגיימינג BenQ Zowie XL2411 בביקורת

30/07/2018

הפריחה המדהימה ואפילו קצת מפתיעה, של שוק הגיימינג בשנים האחרונות, גרם לתחיה מחודשת גם במספר שווקים בעולם המחשבים, כמו תחום הציוד ההיקפי, עם מקלדות, עכברים ואוזניות ייעודיות לגיימינג, שלא לדבר על שוק מסכי הגיימינג, כשנדמה כי מעולם לא היה היצע כל כך רחב של מסכים בכלל ומסכי גיימינג בפרט כמו שאנו רואים בשנתיים האחרונות.

אחד השמות הפחות "סקסיים" בתחום מסכי הגיימינג הוא BENQ, יצרנית המסכים שנדמה כי מכוונת בעיקר לשוק התקציבי ושוק הביניים ופחות לשוק הקצה ולמותגים בולטים יותר כמו ASUS או ACER, אבל כשמתעמקים קצת במגוון המוצרים הרחב של החברה, נחשפים למספר לא קטן של מסכי גיימינג עם נתונים מרשימים במיוחד, כשהיום אנו סוקרים את אחד מהם, ה-BenQ Zowie XL2411, מוזמנים להכיר אותו לעומק ביחד איתנו.

ה-BenQ Zowie XL2411, כפי שניתן להבין מהשם שלו, הוא חלק מליין מוצרי Zowie של BenQ, ליין מוצרים שכולל מקלדות, עכברים ואפילו שולחנות לגיימרים, לצד כמובן מסכי גיימינג עם מפרטים מתקדמים במיוחד. BenQ החלה לשווק את כל מסכי הגיימינג שלה תחת המותג Zowie, כשהמסכים הללו מיועדים לגיימרים ומקצועני ספורט אלקטרוני.

, benq xl2411z

ה-XL2411 הוא מסך בגודל 24 אינץ', עם קצב רענון של 144Hz ברזולוציה של 1920X1080 ועם זמן תגובה של 1 מילישניות. קצב רענון גבוה יותר אומר שתקבלו תמונה חלקה יותר – זאת כמובן בתנאי שהחומרה שלכם ובעיקר כרטיס המסך יכולים להציג מספר כה רב של פריימים בשנייה וחווית משחקה נטולת "לאגים" או "קריעות" בתצוגה.

מסכים תקציביים יותר – כאלו שלרוב תמצאו על שולחנות משרדיים או כאלו שנרכשו ללא יותר מדי מחשבה והשקעה, יגיעו לרוב עם קצב רענון של 60Hz, כשאם בטעות התמזל מזלכם וקיבלתם מסך קצת יותר מהיר, הוא יגיע בקצב של 75Hz לשניה, כמעט חצי מקצב הרענון של ה-BenQ Zowie XL2411 שאותו אנו בודקים היום.

פורסם באתר PCMAC

הוסף תגובה חדשה