משפחת מתגים מנוהלים אמינים המאפשרים גמישות ופשטות למנהלי הרשת

04/09/2017

Ruckus הציגה את משפחת מתגי ה-ICX. 

Ruckus Wireless (ראקאס / רוקוס), חברה אמריקאית מובילה בתחום התקשורת האלחוטית, שלה פתרונות החל מנקודות גישה בודדות ועד לפתרונות לצבאות ולערים שלמות עם מיליוני תושבים, שכוללים רמת אבטחה וניהול גבוהים, ושהנציגה הרשמית שלה בארץ היא גטר, הציגה מתגים מנוהלים במגוון גדלים ומאפיינים, מתגי ה-ICX.

המתגים פועלים יחד בתצורת Stack / Fabric Network כדי לפשט את הגדרת הרשת והניהול, לשפר את האבטחה, למזער תקלות ולבצע שדרוגים בקלות.

בשל העבודה בארכיטקטורה ללא השהייה (Low-latency) וללא חסימות (Non-blocking) מובטחת תפוקה גבוהה, גם בישומים הדורשים כח עבודה מסיבי כגון: טיפול בווידאו באיכות גבוהה (4K), אפליקציות, ניהול שרתי קבצים ועוד.

יתרונות ביצועים, גמישות וניהול פשוט באים לידי ביטוי בסדרת המתגים אם מטמיעים מתג בודד או רשת המורכבת ממספר של מתגים. המתגים פועלים באמצעות נחושת ואופטיקה סטנדרטית על פני מרחקים של 10 ק"מ.

היתרונות במתגים של Ruckus הם:

 - חיבור אוטומטי של מתגים לרשת

 - החלפת מתגים בודדים או מספר מתגים בקלות

 - שדרוג ללא זמן השבתה

 - ניהול עד 36 מתגי גישה כאלמנט רשת לוגי אחד

 - תמיכה ב-,Full PoE

 - אפשרות גדילה לפי צורך ע"י רישוי (שדרוג מהירויות פורטים)

מאיר ברששת, מנהל מוצר Ruckus בחברת גטר: "סל הפתרונות הרחב שלנו מאפשר לספק ללקוחות מענה לכל צרכי התקשורת שלהם, החל מכבלים, ותקשורת אלחוטית ועד מוצרי קצה כמו מתגים. המתגים שלRuckus הם תולדה של פיתוח רב שנים המביא לשוק מוצרים בשלים, עם ביצועים גבוהים".

לדגמי המתגים לחץ כאן

פורסם באתר Telecom News

הוסף תגובה חדשה