מתג הליבה מסדרת 7850ICX של חברת ראקאס נבחר כמוצר Networking של השנה ע"י מגזין CRN היוקרתי!

17/12/2019

מגזין CRN היוקרתי, הרואה אור בארה"ב ומפרסם מדי שנה את דירוג המוצרים הטובים בענף התקשורת בעולם – הכתיר את סדרת מתגי ICX 7850 של Ruckus Networks בתואר מוצר השנה בקטגוריית תקשורת נתונים Networking. במסגרת בדיקות ההשוואה בחן המגזין בין השאר מתגי Cisco Catalyst 9600, HPE Aruba 8400, Extreme Mobility 500 ומתגי Juniper MX2020 5G.

"אנו גאים בבחירה של מגזין CRN במתג הליבה ICX 7850 כמוצר השנה בקטגוריית Networking" אומר אחיעד ויינר, ה – Country Manager של ראקאס בישראל:  "המתג שהושק בתחילת השנה מהווה למעשה את אחד ממוצרי הדגל של החברה והינו מתג ורסטילי היכול לשמש הן כמתג ליבה בפתרונות קמפוס והן לסביבות Data-center ושרתים. הבחירה של ה – ICX7850 בתואר מוצר השנה מתווספת לזכיות משמעותיות של Ruckus Networks בפרויקטי LAN בעולם בכלל ובישראל בפרט, מחזקת את האסטרטגיה של החברה למתן פתרונות רשת כוללים ומהווה חותמת נוספת ליכולות של Ruckus Networks לתת מענה משולב WLAN, LAN ו – Security בסביבות רשת מורכבות"."מתג הליבה ICX 7850 מצטרף למשפחות מתגי ה – Access וה – Aggregation של ראקאס המשלבים בין השאר יכולות Campus Fabric (Spine & leaf) והגדרה של עד 12 מתגים ב-Stack  ומאפשרים בניית פתרון גמיש המשתלב בצורה טבעית ופשוטה עם פתרונות האלחוט של החברה"  מוסיף יונתן חרוסט, Senior SE של ראקאס בישראל:  "המתג מספקhigh-density aggregation , תומך בממשקי 25 ו-100 Gb/s ו - 6.4Tb/s Switching Capacity ומתאים לסביבות קמפוס מורכבות ו – Data Centers  כמתג Top of The Rack. כמובן שכמו שאר מתגי ראקאס, גם את ה – ICX 7850 ניתן להגדיר, לנהל ולנטר בצורה פשוטה באמצעות בקר ה – SmartZone המהווה מערכת ניהול ובקרה אחודה לכלל מרכיבי הרשת של ראקאס הן בעולמות האלחוט והן בעולמות  ה – LAN. הזכייה בתואר מוצר השנה של מגזין CRN היא אבן דרך חשובה וקפיצת מדרגה נוספת ביכולות של Ruckus Networks לתת פתרון קצה לקצה ללקוחות".

גטר קום, חטיבת התקשורת מקבוצת גטר, מציעה פתרונות תקשורת מקצה לקצה. החטיבה פועלת במספר תחומים עיקריים: תקשורת , IP טלפוניית,  IP מצלמות אבטחה, תשתיות תקשורת  וכן מייצגת חברות בינלאומיות   
כגון:  RUCKUS ,CAMBIUM ,SIKLU ,GRANDSTREAM ,SNOM ,WatchGuard  ועוד.

לכתבה המלאה במגזין CRN לחץ כאן 

מתג הליבה מסדרת 7850ICX של חברת ראקאס נבחר כמוצר Networking של השנה ע"י מגזין CRN היוקרתי!

הוסף תגובה חדשה