הדרכת פלוטרים Canon - כל היתרונות במדפסות הנדסיות

02/11/2022

גטר טק, מקבוצת גטר, ערכה יום הדרכה למשווקיה בנושא פלוטרים של קנון (Canon).
ההדרכה התקיימה ב- 2.11 בחדר האירועים של קבוצת גטר בפתח תקווה.
אלכס רמז, נציג קאנון ישראל ועודד אושרוב, מנהל ההפצה של גטר סיפקו הקדמה קצרה ואלכסנדר מקובסקי התחיל להראות את כל היתרונות במדפסות ההנדסיות , הפלוטרים.

ברקוד
מתחילים עם גליל נייר חדש, מציינים את האורך שלו ומכאן והלאה הפלוטר עוקב אחרי השימוש. אין סיכוי שתתקעו עם עבודה באמצע כי המדפסת יודעת בדיוק כמה נשאר לכם. חסכוני ויעיל

הטענה - יותר קל מזה אי אפשר

פשוט מניחים את הגליל במקום והמדפסת מטעינה לבד. בקאנון אפילו דאגו שקצוות הגליל לא יהיו עגולים כך שהוא לא מתגלגל ממקום למקום

אייקון והדפסה - ממש פשוט

כל מה שצריך כדי להדפיס קובץ הוא לזרוק אותו על אייקון. ממש פשוט. יש גם אופציה לדיסק פנימי של המדפסת כך שאפשר לזרוק הרבה הדפסות ממחשב, מהרשת או מהטלפון ואז להתנתק ולתת לה להדפיס.

 

הזנת הצבע

בפעם הראשונה שהמדפסת מוזנת בצבע, היא ממלאת מיכלים פנימיים. הדבר מאפשר שני דברים חשובים מאוד מבחינת הצרכן:

המחסניות יכולות להתרוקן עד הסוף מבלי להשאיר קצת צבע כדי למנוע כניסת אוויר למערכת. הדבר חוסך עד 20% צבע וזה לא צחוק
המדפסת לא עוצרת כשהצבע במחסנית נגמר. היא ממשיכה להדפיס עוד מטרים שלמים בזמן שלוקח לכם להחליף את המחסנית קיימת אופציה למחסניות גדולות המוזילה מאוד את העלות להדפסה.
המדפסת מודדת את הכמויות ומספקת חישוב עלויות מדוייק.

צבע

בקאנון ייצרו דיו חדש שמתח הפנים שלו חזק יותר ומונע התפשטות כשהוא פוגע בנייר. הדבר מאפשר לטיפות להיות קטנות יותר ולהיספג פחות. ההדפסות חדות, נקיות
ואפילו עמידות בצורה מרשימה למים שאולכסנדר שפך ביד רחבה.

מהירות ועלות תועלת

מרשים ביותר! בתחרות מול מדפסת מקבילה של hp, הקאנון הדפיס יותר מפי 2 מהר, באיכות יותר טובה ובעלות נמוכה יותר. כולל פוסטרים המתאימים בקלות לנקודות מכירה או למצגות.
חושבים לרכוש מדפסת LED ?...תחשבו שוב.

סורק

למי שצריך, מומלץ לרכוש את המדפסת עם הסורק המצורף אליו. אלכסנדר קימט תדפיס, הזין אותו לסורק ותוך דקה הופיע עותק מגוהץ בלי הצללות או סימני קימוט.הסורק מיוצר במיוחד עבור קאנון. מכיל סנסור אחד ו 200 מנורות. הקונפיגורציה הזו מאפשרת מהירות ואיכות שעוד לא ראיתי.

לסיכום

המחיר הנוח של הפלוטרים מאפשר גם ללקוחות קטנים לרכוש ולהדפיס בצבע רק את מה שהם צריכים. כל הטוב הזה קורה בקלות, במהירות ובאיכות מקצועית.

אולכסנדר קורא לזה - AFFORDABLE LUXARY