Computex 2015 – הביתן של MSI

12/07/2015

Computex 2015 – הביתן של MSI

והגענו לביתן של MSI, שהוא בין הביתנים הגדולים בתערוכה, כולו מעוצב באדום/שחור, בהתאם לערכת הGaming, עם היצע עצום של מוצרים, ואם נשים את החומרה הרגילה והמוכרת לנו בצד, אז יש מחשבים ניידים, תחנות עבודה מקצועיות ניידות, מצלמות מעקב, מסכים, מערכות All-in-One, מחשבי ,SFF וכמה מארזי מודינג מגניבים, והכל מפקח דרקון אדום איימתני.

גולת הכותרת של לוחות האם השנה הוא הGodlike מבוסס X99, לוח אם שMSI לא חסכו בו בשום דבר, מה שהביא להם את פרס הBC בתחרות השנה – חיבורי רשת משולשים עם Bridge יחודי בתוכנה, כרטיס קול מקצועי, USB 3.1 עם שני סוגי החיבורים, כמות מחברי M.2 ו-SATA שלא תבייש דאטה סנטר קטן ומנוע Nahimic לאודיאו, תוספת מעניינת מאוד לכל לוחות הקצה של החברה, נרחיב עליה בהמשך.

לוחות מבוססי Z170 הוצגו כמו כן, וצפויים להגיע בתחילת הרבעון השלישי לשוק, יחד עם המעבדים החדשים מבית אינטל. MSI הציגה את שלל לוחות האם של החברה, שהותאמו לכל צורך אפשרי, בין אם הוא לגיימינג בסיסי, למכונה תעשייתית או למדיה סנטר לסלון.

ניתן היה לראות את כל משפחת הNvidia העדכנית, עם ה980Ti החדש בתצורת קירור stock ועם גופי קירור תחליפיים מבית MSI.

לוחות אם המיועדים לתחום התעשייתי בעלי עמידה בתקנים מחמירים יותר. כל המוצרים החדשים שהוכרזו בתערוכה עברו בהצלחה את בדיקות הWHQL של מיקרוסופט ומאושרים לשימוש בWindows 10 הצפוי להגיע בקרוב.

בתחום המחשבים הניידים היה ניתן לראות את מפלצת הגיימינג הניידת החדשה של MSI, הGT72, אשר לראשונה הוטמעה בתוכו מערכת מבוססת Tobii לשליטה במשחקים באמצעות מעקב אחר העיניים שלכם, כרטיס מסך 980M מבית Nvidia עם תמיכה בG-Sync, כל זה מגיע עם מסך 17.3", כל המכונה הזאת מהווה תחליף מכובד בהחלט למכונת משחקים נייחת. איתו הגיע האח הגדול שלו, הG80, שמגיע בתצורת SLI עם צג 18.4". הG80 הוא גם המחשב הנייד הראשון שמגיע עם מקלדת מכאנית מבית SteelSeries, חברה שMSI עובדת באופן צמוד מאוד.

בנוסף ל2 המחשבי הדגל החדשים, היה ניתן לראות את הניידים ה"רגועים" יותר בתצוגת תכלית נרחבת, עם עמדות התנסות לקהל הרחב, מחשבי עבודה מבוססי כרטיסי Quadro למעצבים/אדריכלים/מי שמצדיק שימוש בכרטיסים אלו, אחד הדברים המרשימים היווה תחנת עגינה שמסוגלת להכיל בתוכה כרטיס מסך בגודל מלא, ניסיון של MSI לספק פיתרון מעניין למחשבים קלים עם יכולות גדולות. בנוסף היה ניתן לראות ניידים עם מערכי Raid הבנויים מכונני M.2 שהולכים וצוברים תאוצה, ומנוע הNahimic אשר מצא את עצמו גם כאן. רוב המוחלט של המחשבים הניידים הגיעו עם תאורת מקשים, טרנד שמתחיל להופיע בכל דבר שיש בו מקשים.

המנוע הוא מנוע סאונד תוכנתי אשר פותח על ידי חברה צרפתית בעבר לצרכי צבא, והומר לשימוש במחשבים ביתיים לצורך סינון רעשים ומיטוב הסאונד – יצירת soundstage מרחבי, מה שבפועל מייצר סראונד היקפי מלא. באופן מפתיע, טביעת הזיכרון של הישום הוא כ~20 מגה בלבד, וניתן להבחין דיי בקלות בשיפור בתוצאות.

מוצר מרשים נוסף ששמו לב אליו הוא מצלמת הPanocam Pro בעלת עדשת fish-eye של 180 מעלות, מצלמת מעקב SOHO עם צילום לילה, הגדרת אזורי מעקב תנועה, מערכת אינטרקום מובנית, חיבור מרחוק, וכל זאת במארז שיקי ויפה, להתקנה בבית או בעסק. חוץ מגרסת הPro, הוצגו גם מצלמות בסיסיות יותר, ללא יכולות ראיית לילה, לשימוש ביתי בסיסי.

 

פורסם באתר IOPANEL