Ruckus משיקה את נקודת הגישה הראשונה בעולם שתומכת בתקן 802.11ax, הוא Wi-Fi 6

06/11/2018

שוק ה-Wi-Fi העולמי נמצא בעלייה מתמדת. המעבר לפתרונות מבוססי ענן והעלייה החדה בתעבורת הנתונים לתוך הארגון ומחוצה לו, בנוסף לפתרונות האינטרנט של הדברים שתופסים תאוצה בעולם, מצריכים ארגונים רבים לתת מענה הולם לדרישות החדשות של המשתמשים ברמת מכשירי הקצה, האפליקציות, ובראש ובראשונה ברמת תשתיות LAN ו-Wi-Fi איכותיות ויציבות.

בדיוק למקום הזה נכנסת Ruckus Networks. עם כ-100 פטנטים רשומים, החברה מתמקדת במתן פתרונות נטוורקינג כוללים, הן בעולם המתגים והן בעולם האלחוט, ומביאה לשוק פתרון אחד, שלם ומלא המאפשר לארגונים לראות תמונה כוללת של הרשת ולנהל את סביבות ה-LAN, ה-WLAN ומשתמשי הקצה ממקום אחד מרכזי בצורה קלה ופשוטה.

בשנים האחרונות מיצבה את עצמה Ruckus כמובילת שוק בתחום תשתיות התקשורת בישראל, ואת הפתרונות של החברה ניתן למצוא במגזרים רבים ומגוונים ובחברות מהגדולות והמובילות בארץ. באמצעות גטר טק, המפיצה הבלעדית של Ruckus בישראל, ושותפים מובילים משוק האינטגרציה, הטמיעה Ruckus פתרונות תקשורת משולבים ללקוחות רבים במגוון רחב של תחומים, כגון רשתות מלונאות, רשתות מתחמי עבודה, מרכזים לוגיסטיים, חברות ריטייל, מוסדות אקדמיים, גופי ביטחון, חברות היי-טק, בנקים ורשויות מקומיות.

אחיעד ויינר, מנהל הפעילות והשותפים של Ruckus, ויונתן חרוסט, מהנדס פריסייל המוביל את הפעילות הטכנית של החברה ואחראי על ישראל, קפריסין ויוון, הסבירו בראיון משותף לאנשים ומחשבים עד כמה שוק ה-Wi-Fi רותח: "השוק מובל כיום על ידי משתמשי הקצה. הכל מתחיל ונגמר בחוויית המשתמש. אם פעם לכל אחד מאתנו, בין אם הוא משתמש פרטי או ארגוני, היה רק לפטופ, כיום משתמשי הקצה הרבה יותר ניידים. סמארטפונים, טאבלטים ושעונים חכמים הם רק קצה הקרחון. תוסיפו לזה את כמות האפליקציות ותעבורת המידע שגדלה באופן אקספוננציאלי ותבינו בפני אילו אתגרים עומד המנמ"ר, ומהם סוג ורמת השירות אותן הוא נדרש לספק כיום לארגון".

לדבריהם, "החוזק שלנו הוא ביכולת לתת פתרון טכנולוגי שלם, יציב, מהיר ואיכותי, שמשפר משמעותית את השירות למשתמש הקצה, בין אם הוא עובד באמצעות סמארטפון או טאבלט ובין אם הוא עובד עם מסופון".

נקודת הגישה R730 – העתיד כבר כאן

טכנולוגיית ה-RF הייחודית (שמורה בפטנט) של Ruckus, שנקראת Beamflex, כבר מוכרת מאוד בשוק הישראלי. בכנס Telecom 360 שתקיים גטר ב-8 בנובמבר במלון הרודס בהרצליה, בהפקת אנשים ומחשבים, תציג Ruckus את קפיצת המדרגה הבאה בעולם ה-Wi-Fi. מדובר ב-R730, שהיא נקודת הגישה (ה-Access Point) הראשונה בעולם שתומכת בתקן 802.11ax – או, בשמו החדש, Wi-Fi 6.

"כחברה מובילת שוק בעולמות הנטוורקינג והאלחוט, טבעי ש-Ruckus תציג את היחידה הראשונה והמתקדמת בעולם התומכת בתקן 802.11ax ומאפשרת קישוריות במהירות של עד 10 גיגה וחיבור של מעל 1,000 משתמשי קצה בו זמנית", אומר ויינר, וחרוסט מוסיף: "כשמנמ"ר מתכנן איך תיראה הרשת הארגונית בשנים הקרובות הוא חייב לקחת בחשבון מספר גדול של מרכיבים, כשאיכות ה-Wi-Fi הוא אחד העיקריים שבהם. מתן שירות יציב, איכותי ובעיקר מהיר למשתמשי הקצה תלוי לא פחות ברשת ה-LAN שאליו מתחבר מערך האלחוט. ברור לכולם שעל מנת לנצל באופן מירבי את היכולות העכשוויות והעתידיות של רשת האלחוט נדרשת תמיכה של מתגי הקצה והליבה. השילוב של הטכנולוגיה האלחוטית המהירה, היציבה והאמינה בעולם עם משפחות מתגי ה-ICX של Ruckus מאפשר לה לתת פתרון שלם וכולל, המנוהל ממקום מרכזי אחד – מערכת הבקרה (Controller) של החברה. שילוב דגמי האלחוט החדשים התומכים ב-802.11ax עם מתגי ה-Multigig התומכים ב-2.5, 5 ו-10 גיגה לפורט מאפשר לארגונים להטמיע את התשתית האולטימטיבית לשנים הבאות".

מלבד הצוות המסחרי מחזיקה Ruckus Networks מרכז פיתוח במשרדים בנתניה, המונה כ-80 עובדים. בנוסף לפיתוח שירותי הענן הציבורי של החברה, היא מקיימת במרכז הפיתוח ימי עיון והדרכות טכניות פתוחות ללקוחות קצה ושותפים על בסיס חודשי.

פורסם באתר "אנשים ומחשבים"

הוסף תגובה חדשה